Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | Kangoo

Вчера 21:40 Претпријатие ,

RENAULT KANGOO 1.5dci 08

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:35 , ,

RENAULT KANGOO 2 1.5 dci

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
28 јул. 12:53 , ,

Renault Kangoo -06

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
23 јул. 12:07 Претпријатие , ,

RENAULT KANGOO 1.5 DCI -06 MOBIL-STEF

2 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 јул. 07:58 , ,

RENAULT KANGOO 1.5 DCI VAN Neuvezeno

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
14 јул. 15:36 , ,

RENAULT KANGOO 1.5 dci -07

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 10:20 , ,

Renault Kangoo 1.2 tovarno

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 15:05 Претпријатие , ,

Renault Kango -15 Super Sostojba

7 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
17 јун. 01:54 ,

Renault Kangoo -07

1 МКД

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 јун. 14:55 , ,

Renault Kangoo -99

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 23:51 , ,

RENAULT KANGOO 1.5 DCI

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 23:09 , ,

Renault Kangoo ITNO

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 10:47 , ,

Renault kangoo 1.9 D

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 23:58 , ,

Renault Kangoo -10 vo super sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
05 мар. 17:19 , ,

Reno Kango 1.9d

1 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 08:35 , ,

Renault Kangoo -03 turbo dizel

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 23:07 , ,

Renault Kangoo 1.9 dizel -03

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 фев. 03:40 , ,

Renault Kangoo 1.5dci -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 14:10 , ,

Renault Kangoo 1.5 DCI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 15:39 ,

Renault Kangoo -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 15:48 ,

Renault Kangoo 1.5dci

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 15:19 , ,

RENAULT KANGOO DCI -02

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 дек. 19:09 , ,

Renault Kangoo

1 599 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
18 окт. 22:19 , ,

Renault Kangoo ful oprema

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 окт. 00:46 ,

renault kangoo 1.9 tdci

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 11:55 , ,

Renault Kangoo 1.9 dti

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 22:51 ,

Renault Kango 1.9.d EXTRA CENA

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 17:45 ,

Renault Kangoo

Година: 2002
Километража: 85 000 - 89 999
05 јул. 22:25 , ,

Renault Kangoo 1.2 55 kw -04

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 13:32 , ,

Renault Kangoo 1.5 dci klima zamena

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 11:44 ,

Renault Kangoo

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
20 мај 14:32 , ,

'RENAULT KANGOO 1.5 DCI NOVO

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
27 мар. 21:07 ,

Renault Kangoo

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 21:29 , ,

Renault Kangoo 1.5 62 kw

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
22 јан. 22:00 , ,

Renault Kangoo Rapid -08 1.5 dci euro4

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
19 јан. 17:19 , ,

Renault Kangoo Tetovo

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 22:03 , ,

Renault Kangoo

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
01 јан. 15:29 , ,

Renault kango

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 20:55 , ,

Renault Kangoo 1.2 benzin

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
30 дек. 17:49 , ,

Renault KangOo 1.2 benzin

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
29 дек. 11:53 ,

RENAULT KANGOO MAXI TOVARNO 1.5 DCI 66KW

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
22 дек. 16:18 , ,

RENAULT KANGOO 1.5

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 18:35 ,

Renault Kangoo

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 09:52 , ,

RENAULT KANGOO 1.5 DCI FULL OPREMA MOTOR ODLICE

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 ноем. 14:38 , ,

Renault Kangoo Rapid 1.5 DCI EURO 4

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
19 ноем. 20:06 , ,

Renault Kongoo 1.2 benzin

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 18:12 ,

Renault Kangoo registrirano

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 09:21 ,

Renault Kangoo 1.5 dci

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 20:46 ,

Renault Kangoo 1.5dci

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток