Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Renault | Kangoo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 21:00 Автомобили , Скопjе , Центар

Renault Kangoo 1.5 dci 63kv tovarno -10

5 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 10:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Kangoo 1.5 Dci -08 175,000km

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
12 ноем. 08:55 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Kangoo 1.5 DCI

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
11 ноем. 14:36 Автомобили , Скопjе , Центар

RENAULT KANGO 1.5 dci -07

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 окт. 22:19 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Kangoo ful oprema

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток