Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Renault | Kangoo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


17 дек. 18:35 Автомобили , Струмица

Renault Kangoo

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 20:49 Автомобили , Струмица

Renault Kangoo 1.9D -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 18:04 Автомобили , Струмица , Ново Село

Renault Kangoo 1.4 -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 17:03 Автомобили , Струмица

RENAULT KANGOO 1.5 DCI -04 vo odlicna sostojba

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
06 јан. 08:32 Автомобили , Струмица

Renault Kangoo 1.9 dizel -03

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток