Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | R 11

10 јун. 14:26 , ,

RENAULT R 11 1.6 DIZEL 02.2018 EXTRA EVTINO

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 13:14 , ,

RENAULT R 11 1.6D 02.2018 ODLICNO SOCUVANO

650 ЕУР

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 23:36 ,

Renault R 11

Година: 1984
Километража: 30 000 - 34 999
19 апр. 12:52 , ,

Renault 11 Diesel

400 ЕУР

Година: 1990
Километража: 110 000 - 119 999
10 ноем. 17:08 , ,

ITNO Renault 11 1.6 diesel NAJDOBRO VO MK

500 ЕУР

Година: 1986
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток