Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | R 18

05 авг. 23:11 ,

Renault R 18

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
09 јун. 14:47 , ,

Renault R 18 TL

400 ЕУР

Година: 1983
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 16:02 , ,

Renault R 18

500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 60 000 - 64 999
23 фев. 13:58 ,

Renault R 18 so A-testiran plin -83

Година: 1983
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 13:50 ,

Renault R 18

Година: 1984
Километража: 130 000 - 139 999
02 ноем. 22:54 ,

Renault R 18

300 ЕУР

Година: 1982
Километража: 35 000 - 39 999
18 окт. 00:27 , ,

Renault R18

400 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
19 апр. 10:01 , ,

Renault R 18

700 ЕУР

Година: 1983
Километража: 120 000 - 129 999
06 фев. 10:07 , ,

Renault R 18

12 000 МКД Намалена цена

Година: 1981
Километража: 95 000 - 99 999
02 окт. 14:53 , ,

Renault R 18 TL -81

Година: 1981
Километража: 85 000 - 89 999
26 јул. 20:42 , ,

Renault R 18 -86

20 000 МКД

Година: 1986
Километража: 100 000 - 109 999
10 јул. 14:51 ,

Renault R 18 vo odlicna sostojba -86

Година: 1986
Километража: 80 000 - 84 999
12 јун. 15:30 ,

Renault R 18 so plin -80

Година: 1980
Километража: 250 000 - 299 999
14 апр. 17:40 , ,

Renault R 18 -87

350 ЕУР

Година: 1987
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар. 05:00 , ,

RENAULT R 18 TLJ -85

220 ЕУР

Година: 1985
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток