Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Renault | R 18 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


18 окт. 00:27 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault R18

400 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
19 апр. 10:01 Автомобили , Скопjе , Центар

Renault R 18

700 ЕУР

Година: 1983
Километража: 120 000 - 129 999
06 фев. 10:07 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Renault R 18

12 000 МКД Намалена цена

Година: 1981
Километража: 95 000 - 99 999
02 окт. 14:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault R 18 TL -81

Година: 1981
Километража: 85 000 - 89 999
14 апр. 17:40 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Renault R 18 -87

350 ЕУР

Година: 1987
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар. 05:00 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

RENAULT R 18 TLJ -85

220 ЕУР

Година: 1985
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток