Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | R 19

Денес 17:51 , ,

se prodava

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:35 ,

Renault R 19 plin a-test

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
14 јул. 17:29 , ,

Se prodava Renault 19

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 10:57 , ,

Renault R 19 Europa

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
24 мар. 00:16 ,

Reno R 19 1.4 benzin

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
11 мар. 23:31 , ,

Se menuva

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
20 септ. 15:51 ,

Renault R-19

60 000 МКД

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 22:48 , ,

Renault R 19

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
13 јул. 22:50 , ,

Renault R 19

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
18 јун. 01:25 , ,

RENAULT R19

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 12:11 , ,

РЕНО 19

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 400 000 - 449 999
09 јун. 19:43 , ,

Renault R 19 Turbo dizel 90 КС

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 12:36 , ,

Renault R 19

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 08:04 , ,

Renault R 19 TD

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
26 фев. 12:51 ,

Renault R 19 vo dobra sostojda

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 18:01 ,

Renault 19 ekstra socuvano

850 ЕУР

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 10:26 , ,

Renault R 19 ekstra socuvano

850 ЕУР

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 09:44 , ,

RENAULT R 19

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
19 ноем. 20:06 ,

Renault 19

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 22:08 , ,

Renault R 19

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
31 окт. 21:37 , ,

Renault 19

20 000 МКД

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 11:42 ,

Renault R19 1.4 energy

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 15:09 , ,

Renaul R 19 za delovi

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
01 окт. 19:51 , ,

Renault R 19 ili zamena so moja doplata

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
20 септ. 20:56 , ,

Renault 19 1.9TD

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
19 септ. 12:26 , ,

Renault R 19 1.9TD

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
07 септ. 14:17 , ,

Renault R 19 1.4 benzin plin

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
24 авг. 08:54 , ,

Renault R 19 so atestiran plinski ured

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 16:43 , ,

Renault R 19

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
21 јун. 17:08 ,

Ranault R19 1.8 EFTINO

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 21:35 , ,

Renault R 19 so atestiran plinski ured

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 15:59 , ,

Renault R 19

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
18 мај 21:25 , ,

Renault R 19

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 12:06 ,

Renault Megane R 19

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
07 мај 19:39 ,

Renault 19 europa

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 01:34 ,

Renault R 19 a-test plin 94 reg

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
29 мар. 16:19 ,

Renault R 19 registrirano

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
28 јан. 17:47 , ,

RENAULT R 19 1.9D

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 11:32 , ,

Renault R19

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
14 дек. 21:27 ,

Renault R 19

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 20:30 , ,

Renault 19

Година: 1992
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 22:14 , ,

Renault R 19

250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
28 окт. 20:44 , ,

RENAULT R 19

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 12:23 ,

Renault R 19

550 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
20 окт. 20:20 ,

RENAULT 19 1.4 benzin Makedonski tablici

800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
10 септ. 20:41 ,

RENUALT R 19 1.4e

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
28 авг. 17:15 ,

Renault R 19

650 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 14:06 , ,

Renault 19 chamade extra evtino

25 000 МКД

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток