Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Renault | R 19 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 авг. 10:04 Автомобили , Струмица

RENAULT 19 GTD -90

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 20:06 Автомобили , Струмица

Renault 19

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 20:41 Автомобили , Струмица

RENUALT R 19 1.4e

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
30 авг. 20:37 Автомобили , Струмица , Ново Село

Renault R 19 -93

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 20:30 Автомобили , Струмица

Renault R 19 1.8 -94

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток