Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | R 21

15 авг. 17:47 ,

Renault R 21

350 ЕУР

Година: 1988
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 00:46 , ,

Renault R 21 so plin ats -92 reg do 27 7 -17

419 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 03:45 ,

Renault R 21 remus -96

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
02 јун. 12:15 ,

Renault R 21 GTX -90

1 550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
11 мај 13:21 , ,

Renault R21 benzin -90

1 000 ЕУР

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток