Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | R 4

11 јул. 19:05 , ,

Reno 4 GTL, 1991 god

1 ЕУР

Година: 1991
Километража: 180 000 - 189 999
01 јул. 13:11 , ,

Renault R 4 GTL -89

Година: 1989
Километража: 90 000 - 94 999
18 јун. 23:53 ,

Рено

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
06 мар. 19:29 ,

Renault 4

200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 10 000 - 14 999
25 дек. 11:56 ,

Renault 4

Година: 1982
Километража: 95 000 - 99 999
13 окт. 15:12 , ,

Renault R 4

Година: 1984
Километража: 150 000 - 159 999
28 јун. 17:45 ,

Renault R 4

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
12 јун. 23:53 , ,

Motor za Renault 2.2dci

250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
06 јун. 19:43 , ,

Renault R 4 -90

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 10:13 ,

Renault 4 gtl

750 ЕУР

Година: 1985
Километража: 80 000 - 84 999
10 ноем. 17:38 , ,

RENAULT 4

400 ЕУР

Година: 1982
Километража: 20 000 - 24 999
31 окт. 19:31 , ,

Renault R 4

25 000 МКД

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
11 мар. 18:43 , ,

Renault R 4 GTL

350 ЕУР

Година: 1983
Километража: 55 000 - 59 999
26 фев. 09:42 , ,

Renault R 4

700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 70 000 - 74 999
13 фев. 10:10 , ,

Renault 4

700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 65 000 - 69 999
14 јан. 02:57 ,

Renault R 4

450 ЕУР

Година: 1984
Километража: 100 000 - 109 999
24 дек. 21:22 ,

Renault R4 gtl

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
16 авг. 15:59 ,

RENAULT R 4 ITNo

450 ЕУР

Година: 1980
Километража: 80 000 - 84 999
01 мај 12:11 ,

Renault R 4 GTL

Година: 1984
Километража: 0 - 4 999
05 апр. 13:02 , ,

Renault R 4 TL

600 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
06 ноем. 19:43 , ,

Renault R 4 GTL -91

Година: 1991
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 16:25 ,

Renault 4 TL -80

600 ЕУР

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
28 фев. 15:51 ,

RENAULT R 4 GTL -90

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 110 000 - 119 999
16 јан. 15:55 ,

Renault R 4 -87

350 ЕУР

Година: 1987
Километража: 35 000 - 39 999
01 дек. 14:55 ,

RENAUT R 4 -88

350 ЕУР

Година: 1988
Километража: 110 000 - 119 999
09 ноем. 17:12 ,

Renault R 4 -82

200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 80 000 - 84 999
28 окт. 14:33 , ,

Renault R4 -92

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
09 септ. 18:11 , ,

Renault R4 -70

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
26 мај 19:21 ,

Renault R4 - 84

450 ЕУР

Година: 1984
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 16:29 , ,

Renault R4 -80

300 ЕУР

Година: 1980
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 15:22 , ,

Renault R4 -90

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток