Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | R 5

16 јан. 15:53 , ,

Renault 5 Campus

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
04 дек. 18:13 , ,

Renault R 5

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 13:22 , ,

RENAULT R 5 CAMPUS

25 000 МКД

Година: 1990
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун. 17:01 ,

Renault 19 dizel 1.9

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
11 јан. 21:43 ,

Renault R 5 Kampus dizel

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
12 ноем. 21:56 ,

Renault R 5

Година: 1990
Километража: 110 000 - 119 999
13 окт. 20:44 , ,

Ranault R 5 kampus

400 ЕУР

Година: 1990
Километража: 160 000 - 169 999
14 авг. 22:30 , ,

Renault R 5 campus 1.1

Година: 1991
Километража: 170 000 - 179 999
30 јул. 21:15 ,

Renault R 5

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
13 јун. 13:07 ,

Renault R 5

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
20 мај 14:08 , ,

Renault 5 Kampus

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 22:30 , ,

RENAULT 5 PLIN REGISTRIRAN ODLICEN

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 11:28 , ,

Renault R 5 vo odlicna sostojba -93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
19 септ. 12:04 , ,

Renault 5 1.6 dizel -91

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
25 мај 15:32 ,

Renault R 5 Campus Dizel 1.6 -91 vo dobra sostojba

1 000 ЕУР

Година: 1991
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 08:43 , ,

Ranault R 5 Campus -90

430 ЕУР

Година: 1990
Километража: 10 000 - 14 999
20 фев. 14:38 ,

Renault R 5 GTR 1.4 -88

650 ЕУР

Година: 1988
Километража: 120 000 - 129 999
08 фев. 19:23 , ,

Renault R 5 CAMPUS -91

200 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
28 јан. 12:29 , ,

Renault R 5 -91

650 ЕУР

Година: 1991
Километража: 130 000 - 139 999
13 дек. 18:33 ,

Renault Campus R5 -91

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 170 000 - 179 999
13 дек. 18:07 ,

Renault R 5 kampus -91

700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 09:44 , ,

Renault 5 Campus so atestiran plin -94

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 10:20 , ,

Renault R 5 Campus -91 vo odlicna sostojba

700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
13 септ. 16:25 ,

RENAULT R -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
30 јул. 10:09 , ,

Renault R 5 campus -91vo odlicna sostojba

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
13 јун. 16:22 , ,

Renault R 5 1.6 dizel -91

1 050 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
11 мар. 18:43 , ,

Renault R 5 -91 ITNO

550 ЕУР

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток