Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | Rapid

17 септ. 10:35 , ,

Renault Rapid

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 10:44 , ,

Pikap Renault Rapid

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
06 авг. 19:54 ,

Renault Rapid -95

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток