Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | Safrane

08 јан. 21:56 , ,

Renault Safrane 2.0

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
01 септ. 18:05 , ,

Renault Safrane 2.0

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 00:44 , ,

RENAULT SAFRANE 2.0 12V

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 22:37 , ,

Renault Safrane

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 23:54 , ,

Renaut Safrane

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 21:27 ,

Renault Safrane

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 15:25 , ,

Renault Safrane

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 18:48 , ,

Renault Safrane

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 15:27 , ,

Renault Safrane 2.2 si rxe 138ks klimatronic

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 03:16 , ,

Renault Safrane -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 20:18 ,

Renault Safrane -93

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
08 апр. 20:23 , ,

Renault Safrane -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 16:00 , ,

Renault Safrane -93

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 12:47 , ,

Renault Safrane 2.5 dizel -93

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток