Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | Trafic

24 јул. 12:43 , ,

Renault Trafic -09

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
21 јул. 13:10 Претпријатие , ,

Renault Trafic 2.0 dizel

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
18 дек. 07:46 ,

RENAULT TRAFIC 2.0DCI 115KS

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 ноем. 21:26 , ,

Renault Trafic 2.0dci -06

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 400 000 - 449 999
13 авг. 15:02 , ,

Renault Trafic Super cena

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
19 септ. 14:53 ,

RENAULT TRAFIC 2.5 CDTI ZARIBAN MOTOR

1 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
02 јун. 09:59 ,

RENAULT TRAFIC 2.5 DIESEL DCI

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 14:41 ,

Renault Trafic 2.5 dci

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
15 мар. 00:30 , ,

Renault Trafic

550 ЕУР

Година: 1981
Километража: 5 000 - 9 999
14 мар. 12:19 , ,

Renault Trafic

550 ЕУР

Година: 1981
Километража: 0 - 4 999
26 јан. 10:24 ,

Renault Trafic

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
29 ноем. 12:59 , ,

Renault Trafic 2.0DCI

10 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 13:29 , ,

Renault Trafic 2.0 dci 110 hp

10 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 19:45 , ,

Renault Trafic 2.1 disel

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
24 окт. 13:39 , ,

Kombe Renault Trafik tovarno Dizel

1 700 ЕУР

Година: 1986
Километража: 95 000 - 99 999
24 мар. 23:03 , ,

Renault Trafic dizel itno

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 23:35 , ,

Renault Trafic 1.9 motor -99

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток