Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | Vel Satis

18 јан. 20:16 ,

Renault Vel Satis 3.0 DCI -04

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 23:38 , ,

Renault Vel Satis

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 14:29 , ,

RENAULT VEL SATIS 2.2 DCI SOCUVAN ITNO

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 20:34 , ,

Renault Vel Satis 3.5 V6

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 12:57 ,

Renault Vel Satis 2.2 full servisiran

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 09:36 , ,

Renault Vel Satis 3.0d v6 177ks avtomatik odlicen

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 21:16 , ,

Renault Vel Satis

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 15:46 ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 20:38 ,

RENAULT VEL SATIS 2.2 DCI FULL OPREMA

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 15:53 , ,

RENAULT VEL SATIS -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 00:30 , ,

Renault Vel Satis 2.2dci 150ks -03 REGISTRIRAN

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 19:17 , ,

Renault Vel Satis 2.2 dci -03

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 11:55 , ,

RENAULT VEL SATIS -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 08:36 , ,

RENAULT VEL SATIS -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 11:40 ,

Renault Vel Satis 2.2dci -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 19:09 , ,

Renault Vel Satis -04

3 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
24 апр. 21:52 , ,

Renault Vel Satis Model -06 2.2 DCI 102kw TOP

5 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 21:39 , ,

Renault Vel Satis -06 2.2 DCI novo

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
23 апр. 22:35 ,

RENAULT VEL SATIS -02

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 15:01 ,

RENAULT VEL SATIS 2.2DCI -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 10:01 , ,

Renault VEL SATIS -02 itno

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
11 јан. 16:32 , ,

RENAULT VEL SATIS FULL OPREMA MOZE ZAMENA-03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
07 јан. 12:05 , ,

Renault Vel Satis Model -06 2.2dCi 140ks

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток