Македонски | Shqip | English |
100 , 3
115 , 2
200 , 36
214 , 14
216 , 4
220 , 8
25 , 12
400 , 12
414 , 5
416 , 10
420 , 13
45 , 15
600 , 4
618 , 2
620 , 35
75 , 42
820 , 2
Metro , 1
Montego , 1
Вчера 22:10 Автомобили , Кочани

ROVER 200

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:52 Автомобили , Пробиштип

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 20:52 Автомобили , Кочани

Rover Maestro

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
09 дек. 20:43 Автомобили , Валандово

ROVER 220sdi 63kw

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 19:43 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Rover 45

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 16:31 Автомобили , Валандово

Rover 75 2.0 CDT

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 ноем. 12:31 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 75 2.0 CDT dizel

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
03 ноем. 15:10 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 200 dizel reg do 2 mesec

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 22:52 Автомобили , Скопjе , Бутел

Rover Maestro

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 00:31 Автомобили , Делчево

Rover 620

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
26 септ. 13:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

ROVER 25 vo ODLICNA SOSTOJBA

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
22 септ. 21:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Rover 420

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
06 септ. 22:14 Автомобили , Виница

Rover Maestro za delovi

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 18:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 416 vo dobra sostojba -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 16:44 Автомобили , Кочани

Se prodava

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 14:25 Автомобили , Скопjе , Бутел

Range Rover Vogue 3.0 ITNO

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
17 јул. 13:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 600/618

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 15:40 Автомобили , Куманово

Rover 75 2.0 cdi

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 09:09 Автомобили , Скопjе , Центар

Rover 620 sdi top

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 23:42 Автомобили , Скопjе , Скопје

Range Rover Vogue 3.0

8 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
25 јун. 09:01 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 200

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
14 јун. 13:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Rover Maestro

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
25 мај 13:58 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Rover 400

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
10 мај 22:37 Автомобили , Штип

Rover 25

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
05 мај 21:38 Автомобили , Кичево

Rover 416 Si -98

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 15:19 Автомобили , Тетово , Брвеница

Rover City Rover

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 15:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

ROVER MAESTRO -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 19:25 Автомобили , Тетово

ROVER 200

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
04 апр. 16:10 Автомобили , Делчево

Rover 618 1.8 Benzin Plin Atestiran

66 000 МКД

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 14:06 Автомобили , Пробиштип

Rover 620 Sdi cela kola ili na delovi

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
19 мар. 13:30 Автомобили , Штип

Rover 420 TDI

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 18:49 Автомобили , Радовиш

Rover 75

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 22:48 Автомобили , Штип

Rover 25

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 19:40 Автомобили , Тетово

Rover 200

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 11:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Land Rover Freelander

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 22:50 Автомобили , Радовиш

Rover 75 vo delovi

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 19:27 Автомобили , Охрид

Rover 620 sdi

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 22:16 Автомобили , Битола

ROVER 620 SDI

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 21:37 Автомобили , Кавадарци

Rover 416

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 јан. 15:26 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 25 1.4

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 23:03 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 25

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 19:47 Автомобили , Струмица

Rover 620

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
02 дек. 13:15 Автомобили , Струга

Rover 45

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 19:35 Автомобили , Струга

Rover 45

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
14 ноем. 10:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

Rover 200

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
27 окт. 19:24 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

ROVER 214 1.4 BENZIN SO KLIMA

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 15:39 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Rover

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 16:16 Автомобили , Штип

Rover 600

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток