Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 115

25 јан. 20:44 , ,

Rover 115 -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
25 фев. 16:57 , ,

Maestro Rover 115 -94

12 000 МКД

Година: 1994
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток