Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 200

24 јун. 22:53 ,

ROVER 200

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 15:10 , ,

Rover 200 dizel reg do 2 mesec

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 16:44 ,

Se prodava

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 09:01 , ,

Rover 200

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
04 апр. 19:25 ,

ROVER 200

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
05 мар. 19:40 ,

Rover 200

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 10:24 , ,

Rover 200

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 12:14 , ,

Rover 200 -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
09 авг. 16:59 , ,

ROVER 200 BEZ NIKAKVA MANA

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
02 јул. 18:54 , ,

ROVER 200 PLIN FABRICKA BOJA REGISTRIRANA

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 12:39 ,

ROVER 200 1.4

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 13:31 ,

Rover 200 so plin atest

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 18:49 ,

ROVER 200

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 23:29 , ,

Rover 200

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 16:59 ,

Rover 200

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
02 апр. 20:03 , ,

Rover 214

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 15:45 ,

Rover 200

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 15:46 , ,

Rover 200 so atestiran plin

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
08 ноем. 20:03 , ,

Rover 200 -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 09:00 ,

ROVER 200 -99

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
09 јул. 14:19 , ,

Rover 200 -97

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
29 јун. 06:28 ,

Rover 200 -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
29 мај 12:20 , ,

Rover 200 1.6 Plin Full Oprema -97

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
26 апр. 13:33 ,

ROVER 200 1.4i 16V -98

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 16:59 ,

Rover 200 -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 22:55 , ,

Rover 200 -98

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
09 мар. 07:49 , ,

Rover 200 dizel prv gazda mozna zamena

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 05:23 ,

Rover 200 1.4 16v 75kW 103ks -98

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 01:03 ,

Rover 200 -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 20:53 , ,

Rover 200 -97

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 50 000 - 54 999
06 дек. 19:29 , ,

ROVER 200 -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
17 ноем. 16:13 , ,

ROVER 220SDI -99

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 15:10 ,

Rover 200 -98

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
13 авг. 12:20 , ,

Rover 200 1.4 -98 Plin Full oprema

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 21:06 ,

Rover 200 -98

850 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
04 фев. 15:02 , ,

ROVER 200 -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток