Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Rover | 200 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


03 ноем. 15:10 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 200 dizel reg do 2 mesec

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 09:01 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 200

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
14 ноем. 10:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

Rover 200

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 12:14 Автомобили , Скопjе , Бутел

Rover 200 -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
09 авг. 16:59 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

ROVER 200 BEZ NIKAKVA MANA

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
02 јул. 18:54 Автомобили , Скопjе , Центар

ROVER 200 PLIN FABRICKA BOJA REGISTRIRANA

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 23:29 Автомобили , Скопjе , Сарај

Rover 200

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
09 јан. 15:46 Автомобили , Скопjе , Бутел

Rover 200 so atestiran plin

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
09 јул. 14:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 200 -97

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
02 апр. 22:55 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Rover 200 -98

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток