Македонски | Shqip | English |
09 јул. 14:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 200 -97

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
09 мар. 07:49 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 200 dizel prv gazda mozna zamena

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев. 15:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

ROVER 200 -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток