Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | Rover | 200

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


24 јун. 22:53 ,

ROVER 200

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 15:10 , ,

Rover 200 dizel reg do 2 mesec

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 16:44 ,

Se prodava

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 09:01 , ,

Rover 200

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
04 апр. 19:25 ,

ROVER 200

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
05 мар. 19:40 ,

Rover 200

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 10:24 , ,

Rover 200

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 12:14 , ,

Rover 200 -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
09 авг. 16:59 , ,

ROVER 200 BEZ NIKAKVA MANA

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток