Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 216

29 септ. 22:51 ,

Rover 216 itno

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 10:07 , ,

Rover 216 gsi mozna zamena

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
24 мај 10:47 , ,

Rover 216 Kabrio Dizel -96

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
13 фев. 01:02 ,

Rover 216 -97

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток