Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 220

03 авг. 01:59 , ,

Rover delovi za site model i200/25 400/45 600 75

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
26 фев. 13:44 ,

Rover 220

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
09 дек. 20:43 ,

ROVER 220sdi 63kw

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 15:08 , ,

ROVER 220sdi

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 11:33 , ,

Rover 220 TD

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 21:12 ,

Rover 220

950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
18 јун. 15:17 ,

Rover 220 -97

1 550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 15:00 ,

Rover 220dci -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
02 ноем. 18:39 ,

Rover 220 sdi -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
25 јун. 08:41 , ,

ROVER 220 SDI -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток