Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 25

15 јул. 16:23 , ,

Prodavam

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
04 мај 19:28 ,

Oliver

2 050 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 13:54 , ,

ROVER 25 vo ODLICNA SOSTOJBA

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
10 мај 22:37 ,

Rover 25

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
05 мар. 22:48 ,

Rover 25

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
03 јан. 15:26 , ,

Rover 25 1.4

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 23:03 , ,

Rover 25

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 15:32 , ,

Rover 25

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
13 авг. 23:22 , ,

Rover 25

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 20:54 , ,

Rover 25 76KW 103 ks 1.4

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 10:31 ,

ROVER 25

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
29 авг. 21:45 ,

Rover 25 -05

Година: 2005
Километража: 70 000 - 74 999
09 јул. 21:47 ,

Rover 25 -01

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 16:21 ,

Rover 25 -01

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток