Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 400

25 мај 13:58 , ,

Rover 400

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
15 септ. 12:19 , ,

Rover 400

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 07:28 ,

Rover 400

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 21:11 ,

Rover 400 2.0 tdi

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 13:59 ,

Rover 400

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
29 мар. 12:05 , ,

Rover 400

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
06 фев. 15:02 , ,

Rover 400

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
09 септ. 14:16 ,

Rover 400 -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
24 мај 22:31 , ,

Rover 400 -98 vo odlicna sostojba

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 17:11 ,

ROVER 400 1.6 -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 08:51 , ,

ROVER 400 -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 15:38 ,

ROVER 400 -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток