Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | Rover | 416

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 авг. 18:24 , ,

Rover 416 vo dobra sostojba -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 21:38 ,

Rover 416 Si -98

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 21:37 ,

Rover 416

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 21:15 , ,

Rover 416Si

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 13:14 ,

Rover 416 ili se menuva

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
18 окт. 17:44 , ,

Rover 416 -95

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 17:42 , ,

Rover 416 so atest plin -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 20:18 , ,

Rover 416 GSI Moze Zamena -93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 21:23 , ,

Rover 416 -96

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
15 јан. 17:19 , ,

Rover 416 82kw -98

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток