Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 420

06 јул. 23:17 , ,

Rover 420 dizel

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
22 септ. 21:40 , ,

Rover 420

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
19 мар. 13:30 ,

Rover 420 TDI

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 00:36 , ,

Rover delovi 200.25-45.400- 600 rover 75 se za niv

Година: 2001
Километража: 40 000 - 44 999
28 јун. 19:49 , ,

Rover 420 dti ful oprema

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 21:22 , ,

Rover 420TD

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
15 јун. 19:43 ,

Rover 420

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 23:51 , ,

Rover 420

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
09 мар. 12:35 , ,

ROVER 420 SD

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
10 јун. 15:07 ,

Rover 420 -00

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
31 дек. 14:35 , ,

Rover 420 -96

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
24 дек. 10:17 , ,

ROVER 420RT ITNO -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 02:21 , ,

ROVER 420 SDI -97

1 890 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 00:09 , ,

Rover 420rt -98 ITNO

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток