Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 45

02 дек. 19:43 , ,

Rover 45

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 19:35 ,

Rover 45

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек. 20:30 , ,

Rover 45

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 23:23 , ,

ROVER 45 MG MODEL FULL

1 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 23:11 , ,

ROVER 45 DIZEL 101KS

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 12:49 ,

ROVER 45 DISEL

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
20 ноем. 19:01 ,

Rover 45 -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 15:31 ,

ROVER 45 -99

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 01:44 ,

Rover 45 1.8 -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 15:00 , ,

Rover 45 MG ZS -04

2 599 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 17:14 ,

Rover 45 -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 22:37 ,

Rover 45 -01

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 10:28 ,

ROVER 45 DIZEL TOP SOSTOJBA -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток