Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 618

17 јул. 13:26 , ,

Rover 600/618

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 16:10 ,

Rover 618 1.8 Benzin Plin Atestiran

66 000 МКД

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток