Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Rover | 620

Вчера 17:52 ,

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 20:03 , ,

Rover 620Sdi -95

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 00:31 ,

Rover 620

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
03 јул. 09:09 , ,

Rover 620 sdi top

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 14:06 ,

Rover 620 Sdi cela kola ili na delovi

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 фев. 19:27 ,

Rover 620 sdi

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 22:16 ,

ROVER 620 SDI

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 19:47 ,

Rover 620

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
14 септ. 01:12 , ,

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 21:49 ,

Rover 620

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
29 апр. 19:03 ,

ROVER 620 SDI

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 15:19 ,

Rover 620

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 14:15 , ,

Rover 620 TDI diesel

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 21:16 ,

Rover 620 SDI

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
10 јул. 11:42 , ,

ROVER 620 SDI

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 14:45 ,

Rover 620sdi

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
15 мај 18:10 , ,

Rover 620sdi

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
19 фев. 20:02 ,

Rover 620

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 16:39 ,

Rover 620 SDI 105KS so full oprema itno

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 01:52 ,

Rover 620

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
16 окт. 21:07 , ,

Rover 620 dizel -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 23:32 , ,

Rover 620 Si -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
07 септ. 13:00 ,

Rover 620Sdi registriran cela god zelen karton -95

1 890 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг. 21:04 ,

ROVER 620 SDI -95

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 17:40 ,

Rover 620d full oprema vredi da se vidi -95

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 18:10 , ,

Rover 620 -95

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
03 фев. 12:56 ,

Rover 620 SDI

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
05 септ. 11:15 ,

Rover 620 SDi Delovi

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 12:25 , ,

Rover 620 SDI -98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 09:11 ,

Rover 620 SDi Honda Accord 2.0 TD Delovi

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 08:21 ,

Rover 620 SDi/ Honda Accord 2.0 TD na DeLovi

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 17:10 , ,

ROVER 620 SDI -98

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 00:42 ,

Rover 620 SDI -96 moze i zamena

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 20:10 , ,

Rover 620i -97

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток