Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Rover | 620 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


03 јул. 09:09 Автомобили , Скопjе , Центар

Rover 620 sdi top

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 01:12 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 14:15 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Rover 620 TDI diesel

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 11:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

ROVER 620 SDI

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 18:10 Автомобили , Скопjе , Чаир

Rover 620sdi

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
16 окт. 21:07 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 620 dizel -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 18:10 Автомобили , Скопjе , Центар

Rover 620 -95

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
31 јул. 12:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 620 SDI -98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 17:10 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

ROVER 620 SDI -98

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 20:10 Автомобили , Скопjе , Скопје

Rover 620i -97

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток