Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 75

05 јун. 10:24 , ,

ROVER 75 V 6 2.0 150 KS

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 00:32 , ,

ROVER 75 V6 2.0

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 19:35 , ,

Rover 75

800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
11 јул. 15:40 ,

Rover 75 2.0 cdi

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 18:49 ,

Rover 75

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 22:50 ,

Rover 75 vo delovi

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 21:13 ,

Rover 75 2.0cdt 131kc

1 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 13:42 ,

Rover 75 registriran do 7 mesec 2018 ful oprema

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
12 авг. 21:25 ,

Rover 75 2.0 CDT

3 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 11:45 , ,

Rover 75

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 09:01 , ,

Rover 75 2.0 cdt

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 10:35 , ,

Rover 75 vo odlicna sostojba

3 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 21:28 ,

Rover 75 so full oprema mozhe zamena

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
12 фев. 01:01 , ,

Rover 75 2.0 cdt odlicen

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 14:10 , ,

Rover 75

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 04:36 ,

Rover 75 -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 10:09 ,

Rover 75 -99

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 12:52 , ,

ROVER 75 PLIN -99

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 15:06 ,

Rover 75 1.8 -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 13:07 , ,

Rover 75 -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 19:57 , ,

Rover 75 -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 18:49 ,

Rover 75 -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 21:36 ,

ROVER 75 -02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
18 јан. 10:00 ,

ROVER 75 CTD FULL OPREMA -01

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 16:14 , ,

Rover 75 2.0 CDT Club -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 10:21 ,

Rover 75 TOP -01

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 06:38 , ,

ROVER 75 cdti 2.0 -03

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
22 окт. 19:38 ,

Rover 75 2.0 120ks -00

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
19 окт. 19:48 ,

Rover 75 -00

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
14 септ. 02:31 ,

Rover 75 -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
09 септ. 21:42 ,

ROVER 75 VR6 -04

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
28 авг. 14:25 ,

Rover 75 -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 21:08 ,

Rover 75 -99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
10 јун. 10:59 , ,

Rover 75 -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 21:02 ,

Rover 75 -00 moze zamena

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
23 апр. 00:25 , ,

ROVER 75 -00 DOBRO SOCUVAN

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
18 апр. 21:07 , ,

ROVER 75 -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 11:32 ,

Rover 75 -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 21:29 ,

Rover 75 -99

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 15:20 , ,

Rover 75 CDT 2.0 Dizel -02

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
10 фев. 20:21 ,

Rover 75 2.0 Dizel -01

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 11:41 , ,

Rover 75 -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток