Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Rover | Pazar3

214 , 1
414 , 1
29 апр. 13:51 Автомобили , Струмица , Босилово

Rover 414 1.4 -97

570 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
14 јан. 14:47 Автомобили , Струмица , Босилово

Rover 214 - 98

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток