Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Saab

9-3 , 38
9-5 , 12
900 , 1
25 јул. 00:38 ,

saab 95 2.2D

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 16:40 , ,

SAAB 9-3 2005 god 1.9--110kw moze zamena za pomalo

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 21:42 ,

Saab 9-5

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 23:13 , ,

Saab 9-3 -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
03 мар. 21:09 ,

Se otkupuva SCANIA od site mozni modeli

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
06 фев. 19:46 , ,

SAAB 9-5 2.3

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 12:28 , ,

SAAB 9 3 VEKTOR 2005

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 19:04 ,

Saab 9-3

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
31 јул. 17:33 ,

Saab 9-3 Vector 2.2 TiD BG tabli

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 13:25 , ,

Saab 9 3 2.2 dizel -04

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
28 јул. 15:04 ,

Saab 9-3 1.9TiD '05

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
15 јул. 21:12 ,

Saab 9-3 -06 diesel 1.9 automatik

70 268 937 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 16:21 ,

Saab 93 - 1.9 tdi -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 10:32 , ,

SAAB 9-5

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 23:36 , ,

Saab 9-3

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
21 мај 08:33 , ,

Saab 9-3

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
13 апр. 16:20 Претпријатие ,

SAAB 9-3 2.0 T 150 KS SWISS -03 FULL

4 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
10 фев. 11:40 ,

Sabb 9-3

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 08:15 , ,

SAAB 9-3X super povolno

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 16:54 , ,

Saab 9-3 2.2 Dizel

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
05 јул. 21:09 ,

Saab 9-3

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 11:34 ,

Saab 9-3TID Vector BG tabli

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 12:14 ,

Saab 9-3TID Vector BG tabli

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 17:14 ,

Saab 9-3 2.2TID VECTOR Bg tabli

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 19:53 ,

Saab 9-3

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 20:19 ,

SAAB 9-3

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 16:28 ,

SAAB 1.9

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 19:31 , ,

Saab

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
02 авг. 20:45 , ,

Saab 9-3

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 17:08 ,

SAAB 95 full oprema 3.0d

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 19:18 ,

Saab 9-3 tid

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
28 мар. 22:39 ,

SAAB 9-3 2.2D

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 09:35 , ,

Saab 9-3

3 480 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 13:05 , ,

SAAB 9-5 KAKO NOV

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
04 јан. 15:16 , ,

Saab 9-3 2.2 TIP

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
09 ноем. 19:16 ,

Saab 9-5 -01

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 19:12 ,

Saab 9-5 -01

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 18:02 ,

Saab 9-5 -01

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 18:35 ,

Saab 9-5 -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
30 септ. 10:54 ,

Saab 9-5 -98

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
22 септ. 02:51 ,

Saab 9-3 -03

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
17 јул. 15:11 ,

Saab 9-3 1.9 tbi 150ks

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
26 јун. 23:25 ,

Saab 9-5 -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 14:50 ,

Saab 9.3 TiD 88kw -06

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 18:14 , ,

Saab 9-3 super socuvan Dizel -04

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 20:40 , ,

SAAB 9-3 -04 DIZEL SUPER SOCUVAN

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 06:41 , ,

SAAB 9-3 -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 75 000 - 79 999
03 ноем. 14:47 , ,

Saab 900 -98 vo odlicna sostojba itno

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 20:54 , ,

SAAB 9-3 dizel -00

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток