Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Saab | 9-5

25 јул. 00:38 ,

saab 95 2.2D

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 21:42 ,

Saab 9-5

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 19:46 , ,

SAAB 9-5 2.3

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 10:32 , ,

SAAB 9-5

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 17:08 ,

SAAB 95 full oprema 3.0d

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 13:05 , ,

SAAB 9-5 KAKO NOV

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
09 ноем. 19:16 ,

Saab 9-5 -01

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 19:12 ,

Saab 9-5 -01

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 18:02 ,

Saab 9-5 -01

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 18:35 ,

Saab 9-5 -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
30 септ. 10:54 ,

Saab 9-5 -98

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
26 јун. 23:25 ,

Saab 9-5 -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток