Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Saab | Pazar3

03 окт. 16:07 Претпријатие Автомобили , Куманово

SAAB SPORT 1.9 TID 88 KW AUTO PLAC ZURICH

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 21:12 Автомобили , Куманово

Saab 9-3 -06 diesel 1.9 automatik

70 268 937 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 21:09 Автомобили , Куманово

Saab 9-3

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток