Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Seat | Alhambra

Вчера 23:09 , ,

Seat Alhambra vo delovi vrsime i montaza

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
12 авг. 18:41 ,

SEAT ALHAMBRA SARAN

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 03:17 ,

Seat Alhambra 1.9 TDI cela ili na delovi

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
15 јул. 15:31 , ,

Seat Alhambra 2.0TDI 140ks-07

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 12:36 , ,

Seat Alhambra 1.9 so 7 sedista

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
04 јул. 20:18 ,

Seat Alhambra 2.0 TDI 8 ventili -07 Moze Zamena

4 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:57 , ,

Se prodavaa SEAT ALHAMBRA, 1.9 TDI ,mozna zamena

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
21 јун. 17:17 , ,

Seat Alhambra 4x4 (Sharan, Galaxy)

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 22:26 , ,

Seat Alhambra 1.9 -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 09:19 Претпријатие , ,

Seat Alhambra 1.9tdi 101ks

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 13:51 ,

Seat Alhambra -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
18 јан. 21:49 , ,

Seat Alhambra -96

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
18 јан. 20:12 ,

Seat Alhambra -96

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
22 дек. 13:37 ,

Seat Alhambra

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
14 дек. 14:59 , ,

Seat alhambra Sharan

13 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
14 ноем. 21:06 ,

Seat Alhambra

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
29 окт. 14:34 , ,

Seat Alhambra -07 2.0 tdi -140ks 8V

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 15:33 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9TDI -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 23:27 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw sinhron

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 15:58 , ,

SEAT ALHAMBRA 1,9 TDI 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 01:20 ,

SE PRODAVA SEAT ALHAMBRA ZACUVANA

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
05 јул. 21:37 ,

Seat Alhambra 4x4 td moze Zamena

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
14 јун. 15:35 , ,

Seat Alhambra 1.9 disel

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 15:26 , ,

SEAT ALHAMBRA MOZE I ZAMENA ZA FERGUSON 339

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 35 000 - 39 999
12 апр. 01:03 , ,

Seat Alhambra 1.9TDI 110KS

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 15:34 , ,

Seat Alhambra 2.0 TDI 140ks

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 15:15 , ,

Seat Alhambra tdi 2.0 -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 18:06 ,

Seat Alhambra

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
01 јан. 03:17 , ,

Seat Alhambra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
13 дек. 12:06 , ,

Polovni i novi gumi

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 21:41 , ,

Seat Alhambra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
18 ноем. 09:00 , ,

Seat Alhambra

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 20:34 , ,

Seat Alhambra 2.0 TDI-07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 20:45 , ,

Seat Alhambra

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 17:04 ,

Seat Alahambra

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
05 авг. 11:09 , ,

Seat Alhambra 1.9 tdi 116 Ks 6 brzini

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 15:20 ,

Seat Alhambra

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
21 јул. 19:28 , ,

SEAT ALHAMBRA

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
20 јул. 11:55 ,

Seat Alhambra 4x4

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 19:53 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI

3 390 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 01:37 ,

SEAT ALHAMBRA

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
29 јун. 10:42 , ,

Seat Alhambra 2.0 TDI 140KS

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 17:56 , ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 116 UVOZ CH

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 00:44 , ,

Seat Alhambra

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 12:08 ,

Seat Alhambra

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
01 мај 14:44 , ,

Seat Allhambra

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
29 апр. 16:42 ,

Seat Alhambra

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
21 мар. 19:42 ,

SEAT ALHAMBRA

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
14 мар. 17:50 ,

Seat Alhambra

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 16:41 , ,

Seat AlhambrA tdi

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток