Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Seat | Alhambra | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 окт. 14:34 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Alhambra -07 2.0 tdi -140ks 8V

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 15:58 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ALHAMBRA 1,9 TDI 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 15:34 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Alhambra 2.0 TDI 140ks

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 15:15 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Alhambra tdi 2.0 -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 12:06 Автомобили , Скопjе , Бутел

Polovni i novi gumi

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 09:00 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Seat Alhambra

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 20:34 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Alhambra 2.0 TDI-07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 11:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Alhambra 1.9 tdi 116 Ks 6 brzini

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 14:55 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ALHAMBRA 2.0 TDi 140 PS

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток