Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Seat | Alhambra | Pazar3

12 апр. 01:03 Автомобили , Струмица , Василево

Seat Alhambra 1.9TDI 110KS

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток