Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Seat Altea

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Seat Altea | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:47 ,

Seat Altea 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:45 , ,

Seat Altea 2.0TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:09 , ,

Seat Altea2.0 dizel vo odlicna sostojba

4 200 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 21:17 ,

Seat Altea XL 2.0 tdi 103 140 top sostojba

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 13:17 , ,

Seat Altea

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 22:49 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 19:48 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO R 1.5 DCI.KLIMATRONIK.UNIKAT. AVTONIKI

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
12 јун. 19:27 , ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI 140KS DSG6

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 10:19 Претпријатие , ,

Seat Altea 1.9tdi AutoMilano sest meseci garancija

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 16:37 Претпријатие , ,

SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS 07 AUTO KODEKS

4 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 14:34 Претпријатие ,

Seat Altea 1.9 TDI 2008 kako nov

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
09 јун. 12:00 Претпријатие ,

Seat Altea 1.9TDI 77kw full 2007 Avtocentar

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 јун. 18:05 ,

Seat Altea so full oprema 2008

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 13:28 ,

Seat Altea dizel 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 09:58 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI.PERFEKNA -08.AVTO NIKI

2 990 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
06 јун. 22:55 ,

seat altea 20 tdi god 2005

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
02 јун. 13:33 Претпријатие , ,

Seat Altea 1.9TDI 105 Jimauto Group

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
31 мај 23:30 , ,

Seat Alltea 2.0 tdi 140ps 2005

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 12:16 , ,

Seat Altea 2.0 TDI 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 12:42 , ,

Seat Altea 2.0tdi 140ks exclusive dsg besprekorna sostojba

5 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 13:05 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0 TDI 103kw Auto plac Zurich

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 00:16 , ,

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 105KS 2008

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 10:19 , ,

Seat Altea 1.6i 102ks atest plin 2006 full oprema

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 19:59 , ,

Seat Altea XL 1.6 BENZ/PLIN REGISTRIRAN Servisirana

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
14 апр. 15:20 ,

Seat Altea 2.0tdi 105ks avtomatik

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 02:53 ,

Shitet Seat Altea 2008 2.0 TDI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 20:04 , ,

Seat Altea 2.0 dizel 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 00:36 , ,

Seat Altea 1.9 tdi 105ks 2005

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
27 мар. 18:20 , ,

Seat Altea XL 1.6 Benzin i Plin

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 мар. 22:06 ,

Seat Altea 1.9TDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар. 12:43 ,

Seat Altea 1.9tdi 105ks 2005

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 16:11 , ,

Seat Altea 1.6I 10ks atest plin 2006 god

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 мар. 15:03 , ,

Seal Altea 2.0 4x4 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 21:25 ,

Seat altea 1.9 tdi 2007

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 мар. 12:17 ,

Seat Altea 2.0

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 12:56 , ,

Seat Altea 1.6i 8 ventila uvezena od Svajcarija

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 17:48 , ,

Seat Altea 2.0 Tdi 140Ks FR Oprema MOZE ZAMENA!!

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 21:23 , ,

Seat Altea 2.0 TDI Registrirana

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 12:36 ,

Se Prodava Seat Altea 1.9tdi 105hp vo odlicna sostojba

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 00:14 , ,

SEAT ALTEA 1.9TDI SO FUL OPREMA NAVIGACIJA

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 08:02 ,

Seat Altea xl 2.0 tdi -07

4 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 14:20 , ,

SEAT ALTEA 1.6 LPG

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 17:23 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0 TDi 103kw -04

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 22:30 , ,

Se prodava Seat Altea

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 12:40 ,

Seat Altea 1.9 TDI

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 18:30 , ,

Seat Altea 2.0TDI 170ks 2005 nov uvoz od ch������������

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Seat Altea | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации