Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Seat Altea

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Seat Altea | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:01 , ,

Seat Altea 2.0 TDI -05

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:30 , ,

Seat Altea 2.0TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:14 ,

SEAT ALTEA 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:20 , ,

SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS 05 AUDI BMW GOLF

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:47 Претпријатие , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI KLIMATRONIK -06 AVTO NIKI

4 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:38 , ,

Seat Altea -07

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:09 , ,

Seat Altea2.0 dizel vo odlicna sostojba

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 12:17 , ,

Seat Altea

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 09:36 ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 01:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 21:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 18:27 , ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI 140KS DSG6

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 17:04 , ,

Seat Altea 1.9 TDi 2008god.

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 19:22 ,

Seat altea 1.9 tdi 2007

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 21:20 Претпријатие , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 jimauto grup

3 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 21:23 , ,

Seat Altea 2.0 TDI Registrirana

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 16:31 ,

SEAT CORDOBA 1.9 SDI -02 KLIMA NEUVEZENA

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 12:36 ,

Se Prodava Seat Altea 1.9tdi 105hp vo odlicna sostojba

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 23:21 , ,

Seat Altea 1.9 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 08:24 Претпријатие ,

SEAT ALTEA 2.0 FR 170PS

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 00:14 , ,

SEAT ALTEA 1.9TDI SO FUL OPREMA NAVIGACIJA

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 14:50 Претпријатие , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI PERFEKTNA AUTO ZVEKI

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 08:02 ,

Seat Altea xl 2.0 tdi -07

4 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 14:20 , ,

SEAT ALTEA 1.6 LPG

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 17:23 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0 TDi 103kw -04

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 15:09 , ,

Seat Altea XL 1.6 Benzin i Plin

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
28 јан. 19:35 ,

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 105KS **TOUR EDITION**

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 22:30 , ,

Se prodava Seat Altea

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 12:40 ,

Seat Altea 1.9 TDI

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 19:19 Претпријатие ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 19:49 , ,

Seat Altea 2.0 TDI DSG

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 01:18 , ,

Seat Altea 2.0 TDI DSG

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 16:49 , ,

Seat altea 2.0TDI sport ABT 170ks 2005 nov uvoz od ��������

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
02 дек. 22:01 , ,

Seat Altea 2.0 tdi DSG Automatik -08 so 178000km

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 10:56 Претпријатие , ,

MINI COOPER 1.6i KLIMA -05

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 12:27 , ,

Se prodava Seat Altea 2.0 TDI 11/2005

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
29 ноем. 12:27 , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi 2008g

4 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Seat Altea | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации