Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Seat | Cordoba

Денес 16:50 , ,

SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80KS -06 REALNI 178.244km

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:00 , ,

Seat Cordoba 1.4 75 PS -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 12:53 Претпријатие , ,

Seat Cordoba 1.4 Benzin METAN -06

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 13:03 , ,

Seat Cordoba 1.4 benzin plin -05

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 00:10 ,

Seat Cordoba

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
07 јул. 10:35 ,

Seat Cordoba -94

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
18 јун. 00:21 ,

SEAT CORDOBA SPORT 1.9TDI 101ks 181000km MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
29 мај 21:26 , ,

Seat Cordoba

700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 14:10 , ,

SEAT CORDOBA 1.9 REGISTRIRAN -99

1 200 ЕУР

Година: 2020
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 13:32 ,

Seat Cordoba 1.9

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 21:31 , ,

SEAT CORDOBA 1.4

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 15:11 ,

Seat Cordoba 1.9 sdi

100 000 МКД

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
26 фев. 13:40 , ,

Seat Cordoba SDI PRV SOPSTVENIK

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
24 јан. 23:28 , ,

Seat Cordoba 1.4

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 10:55 ,

Seat Cordoba

85 000 МКД

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
04 јан. 16:56 ,

Seat Cordoba -05

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
13 дек. 18:48 , ,

Seat Cordoba 1.9TDI

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
29 ноем. 16:24 ,

Seat Cordoba

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
18 ноем. 22:53 , ,

Seat Cordoba prv sopstvenik

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
29 септ. 16:45 , ,

Seat Cordoba 1.9 TDI 143ks

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 16:42 , ,

Seal Cordoba 1.9 TDI

2 599 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 12:08 ,

Seat Cordoba 1.9sdi

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 20:45 , ,

Seat Cordoba

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
14 јул. 12:44 ,

Seat Cordoba

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
15 јун. 10:08 , ,

Seat Cordoba

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
04 јун. 13:48 ,

Seat Cordoba 1.9 dizel

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
02 јун. 17:57 ,

Seat Cordoba 1.9 TDI -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 мај 17:24 ,

Seat Cordoba

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 15:13 , ,

Seat cordoba 1.9 dizel -01

1 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
13 апр. 00:26 ,

SEAT CORDOBA VARIO 1.9 SDI 1999 god.

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 15:41 ,

Seat Cordoba -00

2 290 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
29 мар. 17:30 , ,

Seat Cordoba -00

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
25 мар. 18:43 ,

Seat Cordoba Vario

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
14 мар. 18:35 ,

Seat Cordoba

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 22:35 ,

SEAT CORDOBA 1.9

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 19:33 ,

Seat Cordoba

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 21:10 ,

Seat Cordoba Vario -01

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 08:55 , ,

Seat Cordoba ful oprema tng

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 19:45 , ,

Seat Cordoba sdi -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 16:35 ,

Seat Cordoba

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 11:22 , ,

SEAT CORDOBA 1.4

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 11:13 , ,

Seat Cordoba 1.9 Stela

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
19 ноем. 13:45 , ,

Seat Cordoba

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
16 ноем. 10:01 Претпријатие ,

SEAT CORDOBA SEDAN

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
11 ноем. 16:35 , ,

Seat Cordoba

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт. 02:20 , ,

SEAT CORDOBA

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 350 000 - 399 999
24 септ. 17:49 , ,

Seat Cordoba ne uvezena 1.4tdi 90000km

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
20 септ. 18:38 , ,

Seat Cordoba

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток