Македонски | Shqip | English |

Кичево | Возила | Автомобили | Seat | Cordoba

23 фев. 21:10 ,

Seat Cordoba Vario -01

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 19:47 ,

Seat Cordoba

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
07 ноем. 17:16 ,

SEAT CORDOBA 1.4 TDI -07 KUPENA OD KADIS ITNO

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток