Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Seat | Cordoba | Pazar3

21 апр. 16:03 Автомобили , Куманово

Sead Cordoba 1.4 tdi

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 19:30 Автомобили , Куманово

Seat Cordoba itno

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
05 апр. 20:30 Автомобили , Куманово

Seat Cordoba itno

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
05 апр. 19:28 Автомобили , Куманово

Seat Cordoba itno

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
01 апр. 11:22 Автомобили , Куманово

Seat Cordoba

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
15 дек. 15:21 Автомобили , Куманово

Seat Cordoba UNIKAT

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 17:09 Автомобили , Куманово

SEAT CORDOBA 1.4 TDI

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 14:18 Автомобили , Куманово

Seat Cordoba

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 00:50 Автомобили , Куманово

SEAT CORDOBA REG ZAMENA ZA POMALO NE TAXIRANA

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 20:23 Автомобили , Куманово

SEAT CORDOBA mozna zamena

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 20:32 Автомобили , Куманово

Seat Cordoba -97

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
07 фев. 19:02 Автомобили , Куманово

SEAT CORDOBA 1.4 -94

450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 00:53 Автомобили , Куманово

Seat cordoba 1.9 TDI 110ks Svajcarska -00

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 17:20 Автомобили , Куманово

Seat Cordoba vo odlicna sostojba -05

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток