Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Seat | Cordoba | Pazar3

24 дек. 13:09 Автомобили , Струмица , Босилово

SEAT CORDOBA 1.6 -94

550 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток