Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Seat | Cordoba | Pazar3

02 јун. 15:15 Автомобили , Струмица , Василево

Seat Cordoba 1.4 16v -06

3 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток