Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Seat | Exeo

04 авг. 10:39 ,

Seat Exeo 1.6 benzin 102ks Swiss -09

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 21:00 , ,

Seat Exeo Euro 5

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
12 авг. 21:49 ,

Seat Exeo

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 01:23 , ,

Seat Exeo

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
09 мај 23:21 , ,

Seat Exeo

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
08 мај 23:52 ,

Seat Exeo 2.0 TDI -09

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 08:18 , ,

Seat Exeo socuvano

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
21 јан. 16:01 , ,

SEAT EXEO 2.0 TSI PRV SOPSTVENIK 70.000km

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
09 јан. 14:14 ,

Seat Exeo 2.0

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток