Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Seat | Ibiza

Денес 10:40 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 1.4TDI MAX FULL OPREMA

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:46 , ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:24 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55KW ECOMOTIVE UVOZ HOLANDIJA

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:16 , ,

Prodavam seat Ibiza 1.0 registrirana cela god

48 500 МКД

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 09:49 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 18:00 Претпријатие , ,

Seat Ibiza

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
07 авг. 14:49 , ,

SEAT IBIZA -02

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
07 авг. 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
06 авг. 22:20 , ,

Seat Ibiza 1.2 Benzin

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
06 авг. 19:36 ,

Seat Ibiza

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 18:10 ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI 75 EURO 5 GERMANIJA 2011

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
06 авг. 17:23 ,

Seat Ibiza 1.9 td i -01 110ks

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 19:59 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 2009g 55kw

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 17:10 , ,

Se prodava seat Ibiza 1.0 reg celagodina

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
05 авг. 12:43 ,

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN GAS PERFEKTNA

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг. 21:17 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 2012 GOD FUL OPREMA 1.2 TDI ODLICNA

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
03 авг. 18:12 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN + ATEST PLIN NEUVEZUVANA

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 13:04 , ,

Vikend cena 850euro registrirana Vela godina

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
31 јул. 11:27 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 1.2 -07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 20:32 , ,

Seat Ibiza 1.9 tdi 131ks

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
28 јул. 10:49 ,

Seat Ibica 1.2 benzin

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
25 јул. 11:33 , ,

Seat Ibiza 1.4 so atestiran plin, neuvezuvana

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
25 јул. 00:33 ,

Prodavam Seat Ibiza

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
23 јул. 12:01 , ,

Seat Ibiza sc -10

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
16 јул. 20:02 , ,

Seat Ibiza Tovarno -16

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 19:11 , ,

Prodavam Ibiza 1.0 registrirana cela godina

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
13 јул. 11:21 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW -09

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
07 јул. 12:55 , ,

Seat Ibiza 1.9 -05

2 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 15:44 ,

Seat Ibiza 1.4 benzin -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 22:45 , ,

Seat Ibica 1.2 dizel -11

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 12:49 , ,

Seat Ibiza 1.6TDI -12

7 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
19 јун. 18:22 , ,

Seat Ibiza 1.9 TDI 2007 ��������

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
18 јун. 19:11 , ,

Prodavam seat Ibiza 2001 registrirana cela godina

1 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
18 јун. 00:08 , ,

Prodavam seat Ibiza 2001 registrirana cela godina

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
17 јун. 20:39 , ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin - 2006, Full opr., od Kadis

2 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
13 јун. 02:50 ,

Sead Ibiza 1.4

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 00:01 , ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
09 јун. 15:23 ,

Seat Ibiza 1.2 -06

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
09 јун. 12:21 Претпријатие , ,

SEAT IBIZA 1.9TDI PERFEKTNA SOSTOJBA

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 12:57 ,

prodavam seat ibiza 2003 god

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 12:08 , ,

Se prodava Seat Ibiza 1.9TDI

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток