Македонски | Shqip | English |

Кичево | Возила | Автомобили | Seat | Ibiza

27 септ. 12:00 ,

Seat ibiza

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
11 мај 21:50 ,

Seat Ibiza

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 19:38 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI 131 ks SPORTLINE -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
04 апр. 21:50 ,

Seat Ibiza -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток