Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | Seat | Ibiza

24 ноем. 19:33 ,

Seat ibiza

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 ноем. 12:26 ,

Seat ibiza 1.9 TDI -02

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток